• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/K%C3%BC%C3%A7%C3%BCk-Hayvan-Veteriner-Hekimleri-Derne%C4%9Fi/120768451377625?ref=hl
  • https://www.instagram.com/khvhd/
    • KÜÇÜK HAYVAN VETERİNER HEKİMLERİ DERNEĞİ
    • Üyeleri Klinisyen Veteriner Hekimlerden Oluşan, Fecava ve Wsava üyesi olan mesleki bir dernektir.
Takvim
Üyelik Girişi
Videolar
14.KHVHD Uluslararası Sürekli Eğitim Kongremiz SONA ERDİ.
Bu yıl 8-9-10 Kasım 2019 tarihlerinde gerçekleştirdiğimiz 14.KHVHD Uluslararası Sürekli Eğitim Kongremiz büyük bir katılım ve ilgi ile sona erdi. 900' ye yakın meslektaşımızın katıldığı 37 sponsor firmamızın desteklediği kongreye ilgi büyüktü. 4 Salonda 3 Gün boyunca süren kongremize yerli ve yabancı 27 konuşmacı katıldı.

     Sosyal programımızda oldukça doluydu. ilk gün öğle yemeğinden sonra Metin Uca ile Passaparola programı ile katılımcılar oldukça keyfili vakit geçirerek hediyeler kazandı. Yine Gala gecemizde bizi geçen yılda çok eğlendiren  Onur Mete & Kaan Öztürk ikilisi bu yılki Gala gecemizde de bizimleydi. Ayrıca bu yıl TVHB Başkanı Ali Eroğlu, TVHB Genel Sekreterimiz Haluk Aşkaroğlu, Veteriner Hekimler Derneği Genel Sekreteri Gülay Ertürk, İstanbul Veteriner Hekimler Odası Başkanı Murat Arslan, İzmir Veteriner Hekimler Odası Başkanı Gökhan Özdemir, Muğla Veteriner Hekimler Odası Serkan Alpözen, Hatay Veteriner Hekimler Odası Başkanı Yahya Hamurcu, Bursa Veteriner Hekimler Odası Genel Sekreteri Melike Baysal, TUVECCA Başkanı Cenk Süer, Veteriner Ortopedi ve Travmatoloji Derneği Başkanı Barış Kürüm davetlimiz olarak kongremize katıldılar. 

      Ayrıca ilk defa bir mesleki kongreye üst düzey bir siyasetçi katıldı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Gala gecemize katılarak katılımcılarımıza konuştu. Yine CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu da Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte katıldığı gibi onun öncesinde de bizleri ziyaret etti. KHVHD mesleki bir dernektir. Mesleğimize faydası olabilecek her siyasetçiyi Derneğimiz etkinliklerinde görmeyi arzuluyoruz. Bu açıdan bakıldığında CHP Genel Başkanın Kongremize katılması önemli bir ilkti.

     Yine Kongremizde geçen yılda yaptığımız gibi kongre katılımcılarımız izleyemedikleri ve tekrar izlemek istedikleri sunumları türkçe simultene çevirilerinde duyulacağı bir şekilde akademi.tsava.org adresindeki webinar sitemizden 1.5 ay boyunca izleyebileceklerdir. Bununla ilgili duyuru internet sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızdan duyurulacaktır. 

     Bütün katılımcılarımıza ve sponsorlarımıza Kongremize göstermiş oldukları ilgiden ötürü teşekkür ederiz.
     15.KHVHD Uluslararası Sürekli Eğitim Kongremizde görüşmek üzere. 
      

   
2386 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın