• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/K%C3%BC%C3%A7%C3%BCk-Hayvan-Veteriner-Hekimleri-Derne%C4%9Fi/120768451377625?ref=hl
  • https://www.instagram.com/khvhd/
    • KÜÇÜK HAYVAN VETERİNER HEKİMLERİ DERNEĞİ
    • Üyeleri Klinisyen Veteriner Hekimlerden Oluşan, Fecava ve Wsava üyesi olan mesleki bir dernektir.
Takvim
Üyelik Girişi
Videolar
13.KHVHD KONGREMİZ ve GALAMIZ GERÇEKLEŞTİ.
Bu yıl 13.sünü yaptığımız kongremiz grand cevahir hotelde 2-3-4 kasım 2018 tarihinde yapıldı. Yaklaşık 650 veteriner hekim ve öğrencinin katıldığı kongremize yoğun ilgi vardı. Türkiyenin çeşitli il ve ilçelerinden gelen veteriner hekimler ve öğrenciler oturumları başından sonuna kadar izleyerek katılım gösterdi. Bir çok katılımcı ve sponsor firmalarımız kongreden memnun olarak ayrıldı. Kongremize 3 gün boyunca, 3 ayrı salonda 15 yabancı konuşmacı, 5 yerli konuşmacı ve 2 workshop çalışmasıyla devam etti. Yabancı ve yerli konuşmacılarımızda kongredeki ilgiden çok memnun ayrıldılar.

   Kongre programımız aşağıdaki gibi gerçekleşti. Bu yılki ana konumuz aşılama yani kedi köpeklerde koruyucu hekimlik uygulamalarıydı. 
Ayrıca Gala gecemizde Onur Mete ikilisinin sahne almasıyla müthiş geçti. 450-500 meslektaşımızın katıldığı gala gecesine son saatlere kadar yoğun bir ilgi vardı.
Dernek Yönetimimiz 2019 kongresi için şimdiden çalışmaya başladı. Konuşmacıların yarısının belli olduğu 2019' un kongre programı daha geniş olacak ve yoğun katılımdan ötürü artık sığamadığımız Grand Cevahir Hotel yerine yeni kongrenin başka bir hotelde yapılması planlanıyor. 

   Kongremize katılım sağlayan tüm meslektaşlarımıza, öğrenci arkadaşlarımıza, yerli ve yabancı konuşmacı hocalarımıza, Başta Ana Sponsorumuz PURİNA PRO PLAN olmak üzere, HASVET, FARMİNA, MSD, LİDER PET, VEDAVET, BİO PETACTİVE, BOEHRINGER INGEHEIM,ZOETİS,ROYAL CANİN, MEDİCARE, VETSTEM, RDA GRUP, ORVET, ETE MEDİKAL, YENİÇAĞ, KATSAN, BAYER, YAVUZ MEDİKAL, VİP MEDİKAL, İKARUS, EVET YAZILIM, TEKGEN ve ayrıca basın sponsorumuz olan PETİNFO DERGİSİNE çok teşekkür ederiz.
  
2087 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın