Hakkımızda

Hakkımızda About

Küçük Hayvan Veteriner Hekimleri Derneği, klinisyen veteriner hekimler arasında ev ve süs hayvanlarına hizmet götüren veteriner hekimler tarafından yönetilen bir dernektir.

Derneğimiz, mesleğimizi ileri taşıyacak her çalışmada özveriyle bulunmayı görev edinmiştir. Bu doğrultuda, meslektaşlarımızı bir araya getirerek, bilimsel platformlar oluşturarak, mesleki bilgi birikimlerini arttırmak için faaliyetlerde bulunan derneğimiz, mesleğimizin saygınlığı ile onurunu korumak ve mevcut sorunları elbirliği ile çözmek adına diğer meslek örgütleriyle de dayanışma içinde çalışmalarına devam etmektedir.

VİZYONUMUZ Mesleki ve toplumsal etkinliklere katılarak, mesleğimizin önemini toplumumuza anlatmak, meslektaşlar arası dayanışmayı sağlamak ve mesleki gelişmelerden veteriner hekim arkadaşlarımızı haberdar etmek, yanısıra meslek etiğinin korunmasına ve mesleki hakların savunmasına hizmet etmek.

MİSYONUMUZ Mesleki bilgimizle hayvan sağlığı ve refahı başta olmak üzere toplum sağlığının korunmasına hizmet etmek ve meslektaşlarımızın özlük hak ve kazanımlarının savunucusu ve takipçisi olmak.


WSAVA / FECAVA Direktörü Erkut GÖREN

WSAVA / FECAVA Direktör Asistanı Gizem TAKTAK