• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/K%C3%BC%C3%A7%C3%BCk-Hayvan-Veteriner-Hekimleri-Derne%C4%9Fi/120768451377625?ref=hl
  • https://www.instagram.com/khvhd/
    • KÜÇÜK HAYVAN VETERİNER HEKİMLERİ DERNEĞİ
    • Üyeleri Klinisyen Veteriner Hekimlerden Oluşan, Fecava ve Wsava üyesi olan mesleki bir dernektir.
Takvim
Üyelik Girişi
Videolar
E-Reçete Sorunları ve Neden E-Reçete istemiyoruz? Konulu Toplantı


Değerli Meslektaşlarımız,

   21 Mart 2019 günü saat 20.00' de başlayan "E-Reçete Mevzuat ve İşleyiş Sorunları ve Neden E-Reçete istemiyoruz?" konulu toplantımıza davetimize üzerine İstanbul  İl Tarım ve Orman Müdürü Ahmet Yavuz Karaca ve yine Hayvan Sağlık Şube Müdürü İlyas Akbaş icabet etmişlerdir. Bunun yanı sıra e-reçetede sorunlarını konulmak üzere yakl30 meslektaşımız toplantıya katılmıştır.

   Toplantı da katılımcılara Dernek Olarak Dernek Başkan Yardımcımız Uğur Bazan E-Reçete Sorunları ve Neden E-Reçete istemiyoruz? konulu sunumunu gerçekleştirmiştir. Bunun yanı sıra meslektaşımız, üyemiz Dr. Emel Başaran, E-reçetenin yurtdışında daha önce denendiği ve başarılı olmadığı ile ilgili dünyadan ve Amerika' dan örnekler vererek bir sunum gerçekleştirmiştir. Toplantı devamında sorunlar ana başlıklarıyla dile getirilerek not alınmıştır.

   Önceden hazırlanmış metinlerle birleştirilerek ortak bir metinle e-reçete sorunlarımızı Bakanlığa yazılı olarak ileteceğiz. Sorunların dile getirilmesinden sonra İL Müdürümüz Ahmet Yavuz Karaca sorularımızı yanıtlayarak bizleri bilgilendirmiştir. Toplantıya katılımlarından ve katkılarından ötürü İL Müdürümüz Ahmet Yavuz Karaca' ya ve Hayvan Sağlık Şube Müdürümüz İlyas Akbaş' a ve diğer değerli meslektaşlarımıza teşekkür ederiz.  
1063 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın