• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/K%C3%BC%C3%A7%C3%BCk-Hayvan-Veteriner-Hekimleri-Derne%C4%9Fi/120768451377625?ref=hl
  • https://www.instagram.com/khvhd/
    • KÜÇÜK HAYVAN VETERİNER HEKİMLERİ DERNEĞİ
    • Üyeleri Klinisyen Veteriner Hekimlerden Oluşan, Fecava ve Wsava üyesi olan mesleki bir dernektir.
Takvim
Üyelik Girişi
Videolar

Anasayfa

Bu yıl 13.sünü yaptığımız kongremiz grand cevahir hotelde 2-3-4 kasım 2018 tarihinde yapıldı. Yaklaşık 650 veteriner hekim ve öğrencinin katıldığı kongremize yoğun ilgi vardı. Türkiyenin çeşitli il ve ilçelerinden gelen veteriner hekimler ve öğrenciler oturumları başından sonuna kadar izleyerek katılım gösterdi. Bir çok katılımcı ve sponsor firmalarımız kongreden memnun olarak ayrıldı.
İnstagramda başlattığımız kampanyaya göre yapılan çekilişimizde bir öğrencimiz ücretsiz katılım hakkı kazanmıştır. Çekiliş videomuzu altta görebilirsiniz.
13.KHVHD kongremizin komite toplantısı 30 üyenin katılımı ile Four Seasons Hotel' de Bu gün yapıldı. Komite üyelerine Kongrenin nasıl olacağı hangi konuşmacıların ne konuları sunacağı ile ilgili Kongre Başkanı Dilek Öztürk tarafından sunum yapıldı.
KHVHD olarak Zagrep'te 3 gün süren EERVC konferansına katıldık. Ayrıca EERVC Başkanı Denis Novak ile Konferansın 2020' de Türkiye' de yapılması talebimizi ilettik.
Değerli Üyelerimiz, Bu yıl 13.'sünü yapacak olduğumuz KHVHD Sürekli Eğitim Kongremiz Uluslarası nitelikte bir Kongre olup 15' i yabancı konuşmacı olmak üzere 25 konuşmacıyla 3 ayrı salonda 2 gün sürecektir. Birbirinden ilginç konuları ve konuşmacıları ile sizi burada görmekten mutluluk duyarız. 2-4 Kasım 2018 tarihinde Grand Cevahir Hotel Şişli' de görüşmek üzere. Saygılarımızla.
Derneğimizin olağan genel kurul toplantısı 22 Kasım 2017 Çarşamba günü saat 13.oo'te Four Seasons Hotel (Tevkifhane Sok.No:1 Sultanahmet-Eminönü-İstanbul) de aşağıdaki yazılı gündemde yapılacaktır. Belirtilen gün çoğunluk sağlanamadığı taktirde; 2. toplantı 3 Aralık 2017 Pazar günü aynı yer ve saatte aynı gündemle yapılacaktır.
Dr. Halil MAHZUNLAR'ın sunumu, MVM Medikal ve VIP Ecza Deposu'nun sponsorluğunda dernek üyelerimize ücretsiz gerçekleşecek seminerimize kayıtlar devam etmektedir. Four Seasons Hotel Sultanahmet'te 5 Mart 2017 Pazar günü buluşmak dileğiyle.
Kardiyoloji-1 seminerimizi Prof. Dr. Utku BAKIREL'in sunumu, Boehringer, İkarus Veteriner ve Vedavet firmaları sponsorluğunda 19 Şubat 2017 tarihinde Four Seasons Hotel Sultanahmet'te gerçekleştirdik.
- 1 milyon TL’yi aşan mükellefler için, 1/4/2016 tarihinden, - 1 milyon TL’den 500 Bin TL’ye kadar olan mükellefler için, 1/7/2016 tarihinden, - 500 Bin TL ile 150 Bin TL arasında olan mükellefler için, 1/10/2016 tarihinden, - 150 Bin TL’den az olan mükellefler için, 1/1/2017 tarihinden, itibaren Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihaz kullanma mecburiyeti başlayacaktır.
Tebliğ TVHB tarafından 13.07.2015 tarihinde resmi gazetede yayınlanmıştır.
Yeni mevzuata göre veteriner ezca depolarında bulunması zorunlu hale getirilecek ilaçların belirlenmesi konusunda Bakanlığımız Derneğimize görüşümüzü sormuştur.
2015 Tıbbi Atık Sözleşmesi İçin yapılacak başvuru işlemlerini tek hekimli veteriner klinikleri, poliklinikler, hastaneler için nasıl yapılacaktır? Bu yazımızda konuyla ilgili bilgi alabilirsiniz.
7. Dönem KHVHD Yönetim Kurulu, TVHB 46. Dönem Merkez Konsey Başkanı Sayın Talat Gözet ve Sayın Mehmet Alkan'ı makamında ziyaret etti.
7. KHVHD Yönetim Kurulu, Veteriner Hekimler Derneği Başkanı Sayın Şakir Doğan Tuncer'i makamında ziyaret etti.
 3