• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/K%C3%BC%C3%A7%C3%BCk-Hayvan-Veteriner-Hekimleri-Derne%C4%9Fi/120768451377625?ref=hl
  • https://www.instagram.com/khvhd/
    • KÜÇÜK HAYVAN VETERİNER HEKİMLERİ DERNEĞİ
    • Üyeleri Klinisyen Veteriner Hekimlerden Oluşan, Fecava ve Wsava üyesi olan mesleki bir dernektir.
Takvim
Üyelik Girişi
Videolar

Anasayfa

13.KHVHD kongremizin komite toplantısı 30 üyenin katılımı ile Four Seasons Hotel' de Bu gün yapıldı. Komite üyelerine Kongrenin nasıl olacağı hangi konuşmacıların ne konuları sunacağı ile ilgili Kongre Başkanı Dilek Öztürk tarafından sunum yapıldı.
KHVHD olarak Zagrep'te 3 gün süren EERVC konferansına katıldık. Ayrıca EERVC Başkanı Denis Novak ile Konferansın 2020' de Türkiye' de yapılması talebimizi ilettik.
Değerli Üyelerimiz, Bu yıl 13.'sünü yapacak olduğumuz KHVHD Sürekli Eğitim Kongremiz Uluslarası nitelikte bir Kongre olup 15' i yabancı konuşmacı olmak üzere 25 konuşmacıyla 3 ayrı salonda 2 gün sürecektir. Birbirinden ilginç konuları ve konuşmacıları ile sizi burada görmekten mutluluk duyarız. 2-4 Kasım 2018 tarihinde Grand Cevahir Hotel Şişli' de görüşmek üzere. Saygılarımızla.
Derneğimizin olağan genel kurul toplantısı 22 Kasım 2017 Çarşamba günü saat 13.oo'te Four Seasons Hotel (Tevkifhane Sok.No:1 Sultanahmet-Eminönü-İstanbul) de aşağıdaki yazılı gündemde yapılacaktır. Belirtilen gün çoğunluk sağlanamadığı taktirde; 2. toplantı 3 Aralık 2017 Pazar günü aynı yer ve saatte aynı gündemle yapılacaktır.
Dr. Halil MAHZUNLAR'ın sunumu, MVM Medikal ve VIP Ecza Deposu'nun sponsorluğunda dernek üyelerimize ücretsiz gerçekleşecek seminerimize kayıtlar devam etmektedir. Four Seasons Hotel Sultanahmet'te 5 Mart 2017 Pazar günü buluşmak dileğiyle.
Kardiyoloji-1 seminerimizi Prof. Dr. Utku BAKIREL'in sunumu, Boehringer, İkarus Veteriner ve Vedavet firmaları sponsorluğunda 19 Şubat 2017 tarihinde Four Seasons Hotel Sultanahmet'te gerçekleştirdik.
- 1 milyon TL’yi aşan mükellefler için, 1/4/2016 tarihinden, - 1 milyon TL’den 500 Bin TL’ye kadar olan mükellefler için, 1/7/2016 tarihinden, - 500 Bin TL ile 150 Bin TL arasında olan mükellefler için, 1/10/2016 tarihinden, - 150 Bin TL’den az olan mükellefler için, 1/1/2017 tarihinden, itibaren Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihaz kullanma mecburiyeti başlayacaktır.
Tebliğ TVHB tarafından 13.07.2015 tarihinde resmi gazetede yayınlanmıştır.
Yeni mevzuata göre veteriner ezca depolarında bulunması zorunlu hale getirilecek ilaçların belirlenmesi konusunda Bakanlığımız Derneğimize görüşümüzü sormuştur.
2015 Tıbbi Atık Sözleşmesi İçin yapılacak başvuru işlemlerini tek hekimli veteriner klinikleri, poliklinikler, hastaneler için nasıl yapılacaktır? Bu yazımızda konuyla ilgili bilgi alabilirsiniz.
7. Dönem KHVHD Yönetim Kurulu, TVHB 46. Dönem Merkez Konsey Başkanı Sayın Talat Gözet ve Sayın Mehmet Alkan'ı makamında ziyaret etti.
7. KHVHD Yönetim Kurulu, Veteriner Hekimler Derneği Başkanı Sayın Şakir Doğan Tuncer'i makamında ziyaret etti.
Reçete talimatına açtığımız dava ile reçetelerin basımını ve dağıtımını durdurduk.
Veteriner Hekim Muayenehane ve Poliklinik Yönetmeliğindeki mesleki kazanımlarımıza aykırı maddelerle ilgili Danıştay'a açılan davada yürütmenin durdurulması kararı çıkmıştır. Bu doğrultuda muayenehane açmak isteyen meslektaşlarımızın hizmet içi eğitim belgesi alma zorunluluğu kalkmıştır. Konu hakkında detaylı bilgi aşağıdaki linkten alınabilir. http://www.vethekimder.org.tr/haberdevami.asp?id=174
 3